PRACA w OGRÓD-PROJEKT!!! (2016-06-22 18:00:56)
Cały czas poszukujemy pracowników. Prosimy zainteresowanych o przysyłanie swoich aplikacji na adres: ogrodprojekt@wp.pl CZEKAMY NA WAS!
WAKACJE!!! (2015-07-05 15:52:20)
Ponieważ wakacje w pełni, zatem życzymy Wam wspaniałego wypoczynku. Najlepiej takiego, po którym aż będzie się tęskniło za codziennością i który pozwoli Wam wytrzymać w dobrej formie do kolejnych wakacji. Sobie też tego życzymy. :) Chcemy jednak zwrócić też Waszą uwagę na BEZPIECZEŃSTWO! O wielu sytuacjach, w których należy zachować ostrożność na wakacjach na pewno już wiecie. My pragniemy przypomnieć, że są też niebezpieczne dla zdrowia i życia rośliny, takie jak np. barszcz Sosnowskiego. Uświadomcie szczególnie swoje dzieci, żeby zachowały ostrożność, a najlepiej pokażcie im tę roślinę na FB pod adresem: https://www.facebook.com/pages/BARSZCZ-SOSNOWSKIEGO-i-BARSZCZ-OLBRZYMI-W-POLSCE/367697116625519 Jeszcze raz UDANYCH i BEZPIECZNYCH WAKACJI ŻYCZĄ PRACOWNICY OGRÓD-PROJEKT. :)
KONKURS OGRÓDka i OGRÓD-PROJEKT ROZSTRZYGNIĘTY! (2015-05-10 08:35:23)
Z okazji 1 urodzin OGRÓDka ogłoszony został konkurs na najlepsze życzenia urodzinowe, do którego nagrody ufundowała nasza firma. Laureatkami zostały: Ewa Tucholska i Kinga Latecka. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zaglądania na naszą stronę internetową i fanpage facebook'owy, bo pewnie nie raz jeszcze Was zaskoczymy i coś fajnego zorganizujemy.
DUŻE PLATANY w PARKU przy STARYM BROWARZE (2015-04-19 17:27:45)
Posadziliśmy 2 piękne, duże drzewa w Parku przy Starym Browarze. Operacja była bardzo efektowna i wzbudziła duże zainteresowanie wśród spacerowiczów i klientów Starego Browaru. Drzewa mają 12 m wysokości i 60-70 cm obwodu pnia. Waga 1 drzewa to ok. 2t! Można je zobaczyć w naszej GALERII w zakładce WIOSNA oraz na naszym fanpage'u na FB: https://www.facebook.com/zazielenieni?ref=hl ZAPRASZAMY! :)
OGRÓD-PROJEKT w INTERNECIE (2015-03-25 10:45:03)
Jak zauważyliście nasza strona internetowa ruszyła pełną parą. Serdecznie zapraszamy do częstego odwiedzania nas. Na pewno w galerii będą zawsze czekały ciekawe zdjęcia do obejrzenia. Uzupełnienie multimedialnej oferty OGRÓD-PROJEKT znajdziecie na www.zazielenieni.pl - ta strona poświęcona jest projektom i realizacjom ogrodów, oraz na naszym fanpage'u facebook'owym (link obok). Współpracę nawiązaliśmy też z facebook'ową stroną OGRÓDek, do której link znajdziecie w zakładce KONTAKT.
PRACA W OGRÓD-PROJEKT (2015-03-05 18:37:02)
Poszukujemy do pracy operatora ciągnika, lubiącego prace z roślinami. Mile widziane uprawnienia pilarza i doświadczenie.
Start strony (2015-02-16 15:45:38)
WITAMY i ZAPRASZAMY! Wreszcie możemy się pochwalić nową stroną internetową. Trochę to trwało, ale było warto. Znajdziecie tutaj Państwo wszystko, co dotyczy OGRÓD-PROJEKT. Będziemy informować o tym, co robimy i z czym mamy problemy. Będziemy pokazywać naszą pracę na wspaniałych fotografiach w GALERII. Chętnie też posłuchamy, co macie nam do powiedzenia. ZAPRASZAMY zatem do zwiedzania strony, dzielenia się z nami swoimi wrażeniami i oczywiście do WSPÓŁPRACY z naszą firmą.